O nás, slunceasnih, dovolena, vstupenky, letenky, jízdenky, pojištění

x
O nás

 

Naše cestovní kancelář Slunce&Sníh působí v regionu Boskovice již od roku 2002. V začátcích jsme sídlili na ulici 17.listopadu. V tomto období jsme byli pouze cestovní agenturou, která se zabývala provizním prodejem renomovaných cestovních kanceláří působících na českém a zahraničním trhu. Od roku 2008 jsme se stali pojištěnou cestovní kanceláří, což nám umožnilo podílet se na vytváření a organizování vlastních cestovních produktů. Současně jsme se přestěhovali do nových prostor na Růžové náměstí, Boskovice. Splnili jsme si tím mimo jiné naši představu o příjemném prostředí nejen pracovním, ale především pro klienty.

Velice si vážíme toho, že se nám téměř vždy dařilo spolupracovat s kvalitními obchodními partnery, zkušenými průvodci, dopravci apod. Naší prioritou je spokojený klient. Individuálně přistupujeme ke každému. Zjišťujeme maximum informací o jednotlivých destinacích, hotelech, programu zájezdu, aby zákazník od nás odcházel spokojen. Snažíme se opírat nejen o naše zkušenosti (majitelka několik sezon působila v zahraničí coby delegátka cestovních kanceláří), konzultace s průvodci, ale samozřejmostí je i další vzdělávání se v oboru turismu a cestovního ruchu.

Velice nás těší zejména důvěra našich dlouholetých věrných klientů, ze kterých se často stávají naši blízcí přátelé.

Jsme autorizovaným prodejcem renomovaných českých i zahraničních CK, které jsou pojištěny povinným pojištěním proti úpadku. Spolupracujeme na základě korektně uzavřených mandátních smluv. Ceny a podmínky (slevy, věrnostní systémy, bonusy, dárky) všech zájezdů z naší nabídky jsou stejné jako u pořádajících CK. Pro naše věrné klienty naopak poskytujeme speciální slevy a bonusy. Rádi Vám pomůžeme s výběrem zájezdů do celého světa od prověřených cestovních kanceláří.

Rozhodli jsme se naše aktivity posunout i do oblasti plánování akcí „na přání“. Jsou to nabídky pro kolektivy. Jsme schopni zajistit zájezdy pro zaměstnance, teambuilding, exkurze, školní výlety s tématickým zaměřením apod.

 
Věříme, že prodej po internetu rozšíří naše služby a přispěje k operativnosti a rychlosti, což mnozí klienti v dnešní svižné době ocení.

I přesto však klademe důraz na osobní kontakt s Vámi a doufáme, že mnozí z Vás využijí možnost setkat se s námi u nás v CK.

Partneři:
- jsme prodejci TICKET ART
- prodej mezinárodních jízdenek STUDENT AGENCY

- prodej letenek KRÁLOVNA
- cestovní pojištění UNION
- přijímáme poukazy Benefit Plus, Endered, Le Cheque Dejeuner
- zprostředkováváme parkování u letiště - GO Parking
- ubytování po celém světě - Booking.com

Koncesní listinu i pojištění proti úpadku CK (viz. obrázky) zašleme v plné velikosti na požádání e-mailem.