Pro kolektivy, zájezdy pro skupiny, školní exkurze, zajištění programu exkurze

x
Pro kolektivy

Nabídka zájezdů pro kolektivy

Školní zájezdy

Naše CK již řadu let spolupracuje s mateřskými, základním i středními školami v okolí, a proto máme zkušenosti s organizací školních exkurzí pro studenty. Jestliže byste rádi pro své studenty zorganizovali ať už jednodenní nebo vícedenní exkurzi po České republice či do zahraničí, tak se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám připravíme kalkulaci, program i informační letáček pro studenty.

Jsme schopni zorganizovat exkurze dle přání klienta, proto následující nabídky berte jako návrh. Uvedená místa exkurzí lze v rámci možností vzájemně kombinovat. Program jednotlivých výletů se snažíme co nejvíce přiblížit požadavkům klienta.

Skupiny

Máte větší skupinu osob, ale né dostatečně velkou na zaplnění autobusu a využítí skupinové slevy při zakoupení zájezdu. Nevadí.

Zastavte se do naší kanceláře a rádi Vám s doplněním skupiny pomůžeme. Zdarma Vám připravíme letáček či další propagaci a nabídneme zájezdy i mezi své klienty. Společnými silami, tak zaplníme kapacitu a tím Vám pomůžeme dosáhnout výhodnější ceny pro Vás.

Slovensko

 • Bratislava
  Prohlídka města s průvodcem - Primaciální palác, Michalská věž, Hviezdoslavovo náměstí, Slovenské národné divadlo, Městská tržnice, chrám sv. Martina, promenáda podél Dunaje

 • Výrobní závod Volkswagen
  Prohlídka výrobního závodu s průvodcem (karosárna, lakovna a hala, kde se automobily kompletují + AutoForum-muzeum).

Polsko

 • Krakow
  Prohlídka města s průvodcem – prohlídka sídla polských králů (hrad Wawel, Mariacki kostel, Rynek Glowny, tržnice Sukienice, Jagellonská uverzita, židovské město Kazimierz).

 • Osvětim + Březinka
  Prohlídka koncentračního tábora Auschwitz-Birkenaus českým nebo slovenským průvodcem. Doba prohlídky je cca 3,5 hodiny.

 • Weliczka
  Prohlídka solných dolů ze 13. století.Ukázka těžby soli.

 

Rakousko

 • Vídeň
  Prohlídka nejzajímavějších památek města – Schönnbrunn – jeden z nejkrásnějších barokních zámků v Evropě, Parlament, Hofburg – rozsáhlý areál císařského sídla habsburských panovníků, třída Příkopy – centrum velkoměstského ruchu, Dóm sv. Štěpána – významná gotická stavba.

 • Salzburg
  Prohlídka zámečku Mirabell se zahradami, rodiště Wolfganga Amadea Mozarta, katedrála sv. Ruperta a Virgila, pevnost Hohensalzburg a další zajímavosti.

 • Solné doly – Salzbergwerk
  Prohlídka dolů s průvodcem. Jedny z nejstarších Solných dolů, do nižších pater lze sjíždět po skluzavkách, jízda na prámu po solném jezírku za zvuku krásné hudby a světelné show, projížďka důlním vláčkem.

 • Mauthausen
  Návštěva koncentračního tábora.

Německo

 • Berlín
  Prohlídka města s průvodcem - Bulvár Karla Marxe s pompézní stalinistickou architekturu, bývalá americká zóna Kreuzberg, berlínská zeď s grafity – East Side Gallery, novogotický most Oberbaumbrücke se starou linkou metra ze začátku 20. století a přechodu do bývalého východního Berlína Checkpoint Charlie. Braniborská brána, nová atrakce v podobě skleněné kopule Říšského sněmu s panoramatickou vyhlídkou. Park Tiergarten, zámku Bellevue, kulturního fórum a největší zvonkohra světa. Diplomatická čtvrť s velvyslanectvími z celého světa, na Potsdamer a Leipziger Platz, nejmodernější architektura v Evropě. Pergamon museum a procházka z proslulé třídy Unter den Linden na Alexanderplatz s 365 m vysokou vyhlídkovou televizní věží.

 • Mnichov
  Prohlídka města s průvodcem - Procházka centrem města, Frauenkirche s typickými cibulovitými kopulemi, náměstí Marienplatz s novogotickou Novou radnicí s orlojem, menší Starou radnicí, pěší zóna, středověká městská brána Karlstor, královská rezidence, dvorní pivovar, obchodní třídy, tržnice, osobní volno (muzea a pod., v období Adventu možnost návštěvy tradičních trhů).

 • výrobní závod BMW
  Prohlídka výrobního závodu.

 • Hrad Königstein a park miniatur
  Prohlídka více než 400 let staré pevnosti Königstein.

 • Drážďany
  Prohlídka města s průvodcem - „Labská Florencie“. Památky barokní architektury – obrazárna Zwinger, Semperova opera, Nymphenbad, Residenzschloss, katolický dóm Nejsvětější trojice a evangelický dóm Panny Marie, jenž byl za II. sv. války zničen a nyní je zrestaurován do své původní krásy. „Balkón Evropy“ – Brühlsche Terrasse, renesanční zámek a dle Guinnesovy knihy rekordů nejkrásnější mlékárnu světa – pohádkovou Pfunds Molkerei, která byla postavena v secesním stylu a svým obložením ručně malovanými kachlíky působí zcela pohádkově.

 • Norimberk
  Prohlídka města s průvodcem - Chrám sv. Vavřince, Panny Marie s orlojem, Sv. Sebalda, císařský hrad, odkud je pěkný výhled na město, Spital, kde byly uloženy římské korunovační klenoty, radnici s možností návštěvy podzemí, kde je středověké vězení s výstavou středověkých mučidel. Na hlavním náměstí je umístěna gotická kašna - Schöner Brunnen.

 • Orlí Hnízdo
  Prohlídka města s průvodcem - Jedna z nejvyhledávanějších turistických atrakcí v oblasti Národního parku Berchtesgaden. Z dolního parkoviště v Obersalzbergu jízda místním speciálním autobusem pod samotnou horu Kehlstein, dále výtahem vytesaným přímo v hoře. Z výtahu výstup přímo v budově na hoře Kehlstein ve ve výšce 1834 m. Hora byla pro stavbu "Orlího hnízda" vybrána záměrně, protože se na ní nachází jedno z nejlepších míst pro výhledy do celého okolí Berchtesgadenu.

Maďarsko

 • Budapešť
  Citadela – pevnost, vrch Gellért, panoramatický pohled na BudapešŤ, hrad Buda – památka zapsaná v seznamu UNESCO – královský palác, Matyášův chrám, Rybářská bašta, Pešť – bazilika sv. Štěpána, Vaci utca – promenáda po pěší zóně.