PRO TEMPERAMENT A ŠTĚSTÍ DO ŠPANĚLSKA!

x
Aktuality
PRO TEMPERAMENT A ŠTĚSTÍ DO ŠPANĚLSKA!

PRO TEMPERAMENT A ŠTĚSTÍ DO ŠPANĚLSKA!

6.6.2017

Možná už znáte zemi vína, tance, oliv a slunce. Ale pokud se rozhodnete Španělsko i osobně navštívit, okamžitě poznáte lásku na celý život.

Do Španělska se dostanete všemi druhy dopravy, nejpohodlněji však letadlem za cca 2.30h.

Dovolená

Letecky z Brna 

Letecky z Prahy 

Doporučujeme navštívit i některé ze 43 památek UNESCO, krásné ostrovy, např. Mallorcu, a samozřejmě ochutnat španělskou kuchyni. Každá dovolená v této zemi osobité kultury bude skvělým zážitkem.

 

 

A nyní pár tipů, jak načerpat z Vaší dovolené co nejvíc!

Toužíte-li zapadnout mezi místní, zaplujte do některého z tapas barů. Obohatíte nejen své chuťové pohárky, ale zažijete i skvělý společenský večer a přihlédnete novému kulinářskému umění.

 

 

Španělé se nebojí smát, oslavovat a užívat si příjemné okamžiky na maximum. A proto se Vy nebojte prožít neobyčejnou rajčatovou bitvu, která se koná vždy poslední středu v srpnu. A pokud chcete navštívit ještě větší adrenalinový zážitek, nenechte si ujít útěk před býky nebo koridu.

 

 

Máte rádi i evropské metropole? Barcelona a Madrid jsou tady přesně pro Vás. Najdete zde plnou náruč netradiční architektury, historie, dobrého jídla, milých malých zákoutí a spousty dalšího.

 

 

Ve Španělsku můžete nalézt i recept na šťastný život. Španělé nikdy nevyběhnou ráno z prázdným žaludkem,  vystresovaní a hlavou plnou náročných úkolů. Už jen pár dní prožitých v této báječné destinaci zažijete pocit pohody, úsměvů a radosti ze života.

 

 

 

 

 

Španělsko je na koupání i na koukání. Těšíme se na Vaši návštěvu!